Anasayfa / Tomey TL-6000 TL-7000
Tomey TL-6000 TL-7000

Özellikler

Gelişmiş 117 Nokta, Hartman Sensörü ile Wavefront (Kartal Göz) Teknolojisi bir arada

TL 7000 - 6000'da 117 Nokta Hartman Wavefront teknolojisi kullanılarak tüm cam tipleri için yüksek ölçüm hassasiyeti ve ölçüm hızı garanti edilmektedir. Yeşil led ölçüm ışığı, yüksek indeksli camların, abbe düzeltilmesine ihtiyaç duyulmaksızın ölçülmesine  imkan tanır

Eş zamanlı Uv/Mavi ışık ve Diyoptri Ölçümü

Mavi ışık filtreleme camları optik mağazalarındaki yerlerini aldılar. Bu camlar LCD ekranlı tablet, telefon, bilgisayar, TV gibi cihazların yaydığı mavi ışığın zararlarından gözleri korumakta önemli bir role sahiplerdir. Camların numaraları ölçülürken aynı anda mavi ışık 465nm ve UV 375nm ışık geçirgenlikleri de görülebilir.

Cam İşaretini Tanıma

Izgara desenli görüntüleme ekranı, camdaki gizli işaretlerin tanımlanmasında size yardımcı olur. 7" dokunmatik ekran üzerinde parmaklarınızı hızlıca kaydırarak desenleri değiştirebilirsiniz.

Power Mapping Fonksiyonu

Cam diyoptrisi haritalama fonksiyonu ile, çok odaklı camların geçiş bölgeleri görselleştirilebilmektedir. Daha hassas bir diyoptri haritalaması için, PD değeri ve L değeri kullanımı önerilir, bu TL-7000'in özel bir işlevidir.

 

 

Ürün broşürü için tıklayınız