Anasayfa / Muğla Eğitim Toplantısı
Muğla Eğitim Toplantısı / 3.5.2013

28 Nisan 2013 tarihinde Muğla'da 35 optikçimizin katılımıyla gerçekleşen toplantımız, Muğla Tuna Otel'de olmuştur. Toplantımıza Muğla, Milas, Bodrum, Marmaris, Yatağan, Ortaca ve Turgut Reis bölgelerinden gelen optikçilerimize, firmamız Genel Satış Yöneticisi Mustafa Kemal Köksal sunmum yapmıştır. Toplantı kapsamında optikçilerimize Türkiye Optik sektöründeki değişiklikler, teknolojik yenilikler ve gelişen sektör hakkında bilgi verilerek, yeni ürünlerin tanıtımı gerçekleştirilmiştir.

Toplantıda yeni ürünlerin yanı sıra, kaplamalarımız hakkında da detaylı bilgiler verilmiştir. Dijital Yüzey İşlemeli camların avantajları, süperhidrofobik ve antistatik özelliklere sahip Arya kaplama ve Nikon tarafından geliştirilen, Dünyada ve Türkiye'de ilk ve tek mavi ışık filtrelemesi yapan SeeCoat Blue anti-refle kaplama ve yararlarından bahsedilmiştir.

Transitions Signature 7 ve Cromia Teknolojisi'ne de değinilen toplantıda ayrıca özel işlemler, montaja dair kısa bilgilendirmelere yer verilmiş ve son olarak soru-cevap kısmı ile optikçilerimizin soruları yanıtlanarak program tamamlanmıştır.

Eğitimimize katılan tüm misafirlerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz.