Anasayfa / Alanya Eğitim Toplantısı
Alanya Eğitim Toplantısı / 10.5.2013

26 Nisan 2013 Pazar günü Antalya'da 50 optikçimizin katılımıyla eğitim toplantımız gerçekleşmiştir. Eğitim toplantımızı firmamızın Genel Satış Yöneticisi Mustafa Kemal Köksal sunmuş, optik sektörü ve gelişmeler hakkında optikçilerimizi bilgilendirmiştir.

Toplantıda ürün ailemizden, kaplamalarımızdan ve üretim tekniklerimizden bahsedilmiştir. Bunların yanı sıra bir dünya markası olan ve Türkiyede sadece İşbir Optik bünyesinde üretimi gerçekleştirilen Nikon Gözlük Camları'nın, ilk ve tek mavi ışık filtrelemesi yapan SeeCoat Blue anti-refle kaplamasından ve yine sektördeki bir diğer gelişme olanTransitions Signature 7'den de bahsedilmiştir.

Özel işlemler, montaja dair kısa bilgilendirmeler ve son olarak soru-cevap kısmına da yer verilmiş, optikçilerimizin soruları yanıtlanarak programımız tamamlanmıştır.

Genel Satış Yöneticisi Mustafa Kemal Köksal ve Antalya Şube Yöneticimiz Sami Müezzinoğlu'nun katılımlarıyla gerçekleşen toplantımıza iştirak  eden tüm misafirlerimize teşekkürlerimizi sunarız.