Satış Koşulları

Özel Markalı Oftalmik Gözlük Camı Üretimi ve Satış Koşulları

İşbir Optik özel markalı oftalmik gözlük camı üretimi ve satışı yapmaktadır. Bundan yararlanmak isteyen müşterilerimizin aşağıdaki koşullar çerçevesinde özel markalı ürün üretim ve dağıtım sistemine dahil olmaları gerekmektedir.

Özel markalı ürün üretim ve dağıtım sistemine dahil olmak isteyen müşterilerin bu yöndeki yazılı veya evraklı taahhütlerini İşbir Optik’e yöneltmesi gerekmektedir. Bu talep üzerine bir fizibilite çalışması gerçekleştirilecek ve talepte bulunan optisyenlik müessesesinin satış projeksiyonu da dikkate alınarak özel üretime başlanması için gerekli makine, parkur ve çalışan yatırımı ile bu yatırımı makul kılacak başabaş üretim miktarı, üretim maliyeti ve kapasite kısıtları göz önünde bulundurularak hesaplanacaktır.

Buna göre özel markalı oftalmik gözlük camı genel satış koşulları aşağıdaki gibidir:

  • Satışların ödemesi ön tahmin hazırlanarak ilgili ayın başında önden ödemeli olarak alınır.
  • Fiyatlar Amerikan Doları bazında belirlenerek ilgili satışın fatura tarihindeki güncel Türk Lirası karşılığı hesaplanarak oluşturulur.
  • Özel markalı ürün temin eden müşteriler yıl içerisindeki diğer kampanyalardan yararlanamaz.
  • Siparişlerin internet sistemi üzerinden verilmesi gerekmektedir.
  • Ürünlerin gönderimi sadece merkez depodan direkt müşteriye yapılır.
  • Toplu şekilde sipariş verilen stok ürünlerin tüm nakliye işlerinin sorumlulukları ve nakliye bedelleri İşbir’e ait iken, günlük sipariş edilen ürünlerin (stok ve/veya rx) mağazalara karayolu/havayolu kargo ve kurye marifetiyle nakliye işlerinin sorumlulukları ve nakliye bedelleri müşteriye aittir.
  • Günlük siparişlerde stok ve rx karşılığı olan ürünlerde paçal fiyat hesaplanır. En az 10.000 adet oftalmik camdan oluşan toplu stok alımlar için 4 – 5 ay öncesinden sipariş verilmesi gerekmektedir.
  • Satış temsilcisi tarafından müşteri ziyaretleri yapılmaz ve pazarlama materyali desteği sağlanmaz.

Bu koşullar dahilinde özel markalı oftalmik gözlük camı temin etmek isteyen müşterilere uygulanacak iskonto ve fiyatların detaylarını öğrenebilmek için aşağıdaki telefon numaralarını arayarak veya e-posta atarak iletişime geçebilirsiniz.

Çağrı Merkezi: 0850 724 72 47    •   E-posta: info@isbiroptik.com, optik@isbiroptik.com